Silnik tło

Regeneracja Silników

Nowość w naszej ofercie to regeneracja silników!

Silniki to nasza pasja! Dlatego oferujemy tylko silniki najwyższej jakości. Każda nowa dostawa jest starannie sprawdzana przez naszych ekspertów i porównywana do naszych standardów. Każde odstępstwo od normy jest eliminowane. W trosce o środowisko zdecydowaliśmy się na regenerację silników. Jest to efektywna forma recyklingu.

Jeszcze kilka lat temu w większości silników występowały bloki żeliwne. Obecnie bloki żeliwne występują jedynie w silnikach do samochodów ciężarowych.

Chęć obniżenia kosztów produkcji, obniżenia wagi samochodów, wzrostu mocy oraz ochrona środowiska doprowadziły do wzrostu udziału bloków aluminiowych w produkcji silników do samochodów osobowych. Najpopularniejszym rozwiązaniem konstrukcyjnym są bloki aluminiowe z zatopionymi w trakcie ich odlewania tulejami żeliwnymi lub z wciskanymi tulejami żeliwnymi. W blokach z oryginalnie wciśniętymi albo zatopionymi tulejami żeliwnymi stosujemy takie samo rozwiązanie.

Najpopularniejsza metoda stosowana w motocyklach polega na galwanicznym nakładaniu bardzo cienkiej warstwy stopu na bazie niklu i krzemu na powierzchnię cylindra.

Rozwiązanie z wykorzystaniem Alusilu, czyli specjalnego stopu aluminium, polega na tym, że mogą być z niego wykonane całe tuleje w bloku lub też cienka warstwa wewnętrzna tulei, która współpracuje bezpośrednio z tłokiem. Gdy blok silnika jest wykonany z alusilu możemy zastosować tuleje z alusilu. Jest to rozwiązanie najdroższe ale niekoniecznie najlepsze. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem w tym wypadku jest zastosowanie tulei żeliwnych ze względu na najdłuższą żywotność – „jak w starych dobrych samochodach”.


SILNIK PO REGENERACJI jest doprowadzony do stanu fabrycznego

Są to jednostki, które remontujemy sami. Wszystkie części eksploatacyjne silnika zostają wymienione na nowe. Z wykorzystaniem części najlepszej jakości lub oryginalnych stosowanych w serwisie, tak aby jego żywotność jednostki była jak najdłuższa. Pozostałe części, która nie są wymienne zostają poddane całkowitej regeneracji. Na nagraniach widać proces regeneracji i składania silnika.

Wszystkie nasze silniki regenerowane objęte są 12-miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów.

Usługa regeneracji silników jest odpowiedzią na potrzeby klientów.

Opinie naszych klientów:

Kontakt


Jak dojechać?

Lokalizacja

KAPART

Części używane

Czarna sędziszowska

Kontakt

tel. 570 694 611

tel. 730 730 035

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:

PON-PT: 8:00-17:00

SOB: 9:00-13:00

Email

Adres E-mail

Kapart13@gmail.com

Zadzwoń